Rosco Manufacturing BL-145-GVT-556-7-M Bloodline 5.56 NATO 14.50″ Nitride 4150 CMV Barrel
Category :
SKU : RSR|ROSBL-145-GVT-556-7-M
Tags :
8 in stock
Loading...
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Rosco Manufacturing
Manufacturer Part Number
BL-145-GVT-556-7-M
Barrel Length
14.5"
Caliber/Gauge
.223 REM/5.56 NATO
Color
Black
Length
14.50"
Model
M4
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:7"