Rosco Manufacturing BL-82-HB-300BLK-7-P Bloodline 300 Blackout 8.20″ Nitride 4150 CMV Barrel
Category :
SKU : RSR|ROSBL-82-HB-300BLK-7-P
Tags :
31 in stock
Loading...
Additional information
UPC
Manufacturer
Rosco Manufacturing
Manufacturer Part Number
BL-82-HB-300BLK-7-P
Barrel Length
8.2"
Caliber/Gauge
.300 AAC Blackout
Color
Black
Length
8.20"
Model
Bloodline
Product Type
Barrel
Rate of Twist
1:7"